راهنمای خرید انواع لگوی خارجی و ایرانی

 

بررسی خرید انواع لگو های خارجی و داخلی و راهنمایی خرید لگو

اسباب بازی لگو ، جزء محبوب ترین و جذاب ترین اسباب بازی های پسران و دختران در همه کشور هاست .


خالی از لطف نیست که بدانید افزار بزرگسال بسیاری هستند که مجموعه های با ارزشی از انواع لگو را برای خود گردآوری نموده اند. لگو ، فقط یک اسباب بازی نیست ، بلکه برای بعضی ها ، زندگی دوباره و یادآوری خاطرات کودکی است.


از شما علاقه مند

خریدلگو

دعوت می شود تا با مجموعه ای بی نظیر از

انواع لگو

های موجود در بازار که فروشگاه گیل تویز ، گردآوری و عرضه می شود ، آشنا شوید .

گیل تویز ، سعی کرده است تا لگو های متنوع را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به متقاضیان خرید لگو ، معرفی نماید .


پیشنهاد می شود تا قبل از اقدام به خرید لگوی مورد نیاز با طبقه بندی موضوعی انواع لگو ها آشنا شوید :

 

لگو ابر قهرمانان

( Marvel Super Heroes )

سری لگوی های ابرقهرمانان ( یا سوپر هیرو ) براساس بازی ها و فیلم های ویدئویی با عناوین مختلف و به سبک اکشن و ماجراجویی ، ساخته شده است.

لگو های ابرقهرمان یا سوپرهیرو در قالب مجموعه هایی همچون اونجرز یا انتقام جویان ( Avengers ) ، اسپایدرمن یا مردعنکبوتی  ( Spider Man ) ، ونوم ( Venom ) ، بتمن ( Batman ) ، آیرون من یا مرد آهنی ( Iron Man ) ، Heroes Assemble ، کاپیتان آمریکایی (Captain America ) ، ژوکر یا جوکر ( Joker ) ، دیگر سری ها ، تولید و عرضه شده اند.

 
به منظور آشنایی بیشتر با انواع شخصیت های لگویی این گروه ، با کلیک بر روی لینک ها صفحات زیر اطلاعات بیشتری کسب نمایید :

 

لگو ابر قهرمان

 

لگو سوپرهیرو لگو اونجر لگو اسپایدرمن لگو مردعنکبوتی لگو ونوم لگو بتمن ایرون من لگو مرداهنی لگو کاپیتان امریکا لگو ژوکر

لگوهای ماشین و موتور

( Lego Cars - Lego Motors )

این سری از لگوها براساس نمونه های واقعی انواع ماشین و موتور ، در قالب لگو ماشین و لگو موتور ، در سایز کوچکتر طراحی شده اند.

در این نوع لگو ها ، همه قطعات لگویی لازم جهت ساخت جزئیات انواع لگوهای ماشین و موتور بر طبق نقشه ساخت ، پیش بینی شده است.

بسته به نوع و سایز یا اندازه ماشین و موتور ها ، این نوع لگوها ، به لگوهای کوچک ، متوسط و بزرگ تقسیم بندی می شوند .

لازم است در زمان خرید لگو ، با توجه به سن استفاده کننده از این نوع لگوها ، به تعداد قطعات لگویی و سختی مراحل ساخت لگو ، می بایست توجه نمود.

 

به منظور آشنایی بیشتر با انواع مدل های لگویی این گروه ، با کلیک بر روی لینک ها صفحات زیر اطلاعات بیشتری کسب نمایید :

 
لگو ماشین لگو ماشین پلیس لگو ماشین آتش نشانی لگو ماشین بتمن لگو ماشین اس وای لگو ماشین دکول لگو ماشین کلاسیک لگو ماشین فراری لگو ماشین مدل آوا لگو ماشین مسابقه لگو ماشین شاسی بلند لگو ماشین رالی لگو ماشین جیپ لگو ماشین لپین لگو ماشین افروید لگو ماشین وینتج لگو ماشین بوگاتی لگو ماشین سوپرمن ماشین بستنی فروش لگو ماشین مسافرتی لگو ماشین جنگی لگو ماشین کوچک لگو ماشین نظامی

 

 

لگو زندگی شهری

( Lego City )

این سری از لگوها براساس بازی های ویدیویی نظیر ماجراهای شهر لگویی ( Lego City Adventures ) و لگو شهر مخفی ( Lego City Undercover ) ، طراحی شده اند.

در این سری از لگوها ، علاوه بر شخصیت هایی لگویی ، قطعات بسیار متنوعی برای ساخت مکان ها - ساختمان ها - ماشین های راه سازی و ساختمان سازی و کلیه امور خدمات شهری و شهرسازی ، وجود دارد.

لگوهای شهر ، دارای تنوع زیادی است که درقالب مجموعه هایی از لگو های کوچک و بزرگ جهت شهرسازی با نقشه های مشخص ، طراحی و عرضه شده اند.

لگو کلاسیک یا آجری

( Lego Classic )

هدف اصلی این نوع لگوها ، ایجاد خلاقیت ، تمرکز و مهارت آموزی در ساخت مجموعه های لگویی ، می باشد.

سری لگو کلاسیک ، حاوی انواع آجرهای لگویی و صفحه ها پایه با رنگهای متنوع است که بازیگر را قادر میسازد ، طبق نقشه یا خلاقیت و مهارت خود ، اقدام به چیدمان قطعات لگویی نماید.

لگوهای کلاسیک در مدل و سایزهای بزرگ و متوسط طراحی شده اند ، بطوریکه نسبت به سایر انواع لگوها ، از قطعات لگویی ( آجرهای لگویی ) بیشتری تشکیل شده اند.

لگو داستان اسباب بازی

لگو توی استوری

( Lego Toy Story )

لگوی سری داستان اسباب بازی ، براساس مجموع فیلم های داستان اسباب بازی ( Disney Pixar's Toy Story films ) ، طراحی شده است .

از سال 2019 به بعد سری لگوهای داستان اسباب بازی 4 ( Lego Toy Story 4 ) ، نیز تولید و در بازار عرضه می شود.

شخصیت های لگویی و سایر قطعات لگویی در تمامی سری لگوهای داستان اسباب بازی ، برای اساس محتوای فیلم های ویدیویی انیمیشن های داستان اسباب بازی ، ساخته شده است.

لگو هری پاتر

( Lego Harry Potter )

لگوهای سری هری پاتر براساس یک بازی ویدئویی در سبک بازی ماجراجویی و اکشن ، طراحی شده است

مجموعه بازی های هری پاتر براساس رمان هری پاتر که شرح زندگی جادوگر جوانی به نام هری پاتر و دوستانش در مدرسه سحر و جادوگری هاکوارتز می باشد ، تولید شده است.

شخصیت های لگویی سری هری پاتر ، همگی بر اساس شکل و شمایل شخصیت های کارتونی و بازی ویدیویی هری پاتر ، خلق شده اند.

لگو تکنیک

( Lego Technic )

هدف از این سری از لگوها ، ایجاد مدل‌های پیشرفته تر با عملکردهای فنی پیچیده تر در مقایسه با لگوها آجرسازی ساده تر و لگوهای معمولی است.

در سری لگوهای تکنیک قطعات بیشتری همچون چرخ دنده ، پین یا پایه و صفحات لگویی سوراخدار مختلف و حتی در برخی از لگوها ، قطعات پنوماتیک و موتورهای الکتریکی پیش بینی شده است.

لگو آرشیتکت یا معماری

( Lego Architecture )

این سری از لگوها با هدف تجلیل از گذشته تا حال صنعت معماری با استفاده از آجر لگوها ، طراحی شده است.

مجموعه لگوهای آرشیتکت ، شامل قطعات و دستورالعمل هایی برای ساخت مدلی از ساختمان های معروف معماری در مقیاس میکرو یا کوچکتر هستند .

لگو سبک نظامی و جنگی

این سری از لگوها ، شامل انواع ماشین های جنگی و ارتشی و انواع لگو های سرباز با شکل و شمایل متنوع به همراه لوازم و تجهیزات نظامی می باشند.

از جمله این نوع لگوها ، میتوان به لگو تانک ، لگو موشک ، لگو هلی کوپتر ، لگو قایق ، لگو کشتی و انواع ماشین های نظامی حمل سرباز ، اشاره کرد.

البته در اکثر لگوهای نظامی و جنگی ، تعدادی مینی فیگور و آدمک های سرباز به همراه وسایل نظامی ، نیز وجود دارد.

لگو ماینکرافت

( Lego Minecraft )

این سری از لگوها براساس بازی ویدیویی لگو ماین کرافت ، طراحی شده اند .

ماینکرافت دنیای شگفت‌ انگیزی است که بازیگران این نوع لگوها قادرند ، توسط شخصیت های منحصر بفردش ، با استفاده از آجرهای لگویی مختلف ، داستان هیجان انگیر مایکرافتی خلق کنند.

شخصیت های ماین کرافت در ظاهر پیچدگی ندارند ولی با خلاقیت میتوان ، دنیایی با اجزای مختلف خلق نمود.

لگو فورت نایت

( Lego Fortnite )

فورت نایت ( Fortnite ) نام یک بازی ویدیویی آنلاین است که توسط Epic Games توسعه یافته و در سال 2017 منتشر شده است. این بازی در سه نسخه با حالت بازی متمایز ، موجود است.

این بازی ویدیویی دارای سری های مختلفی همچون فورتنایت - نجات دنیا ( (Fortnite: Save the World) ، فورتنایت بتل رویال - قلعه پلیدی نبرد سلطنتی ( Fortnite Battle Royale ) و Fortnite Creative می باشد.

بازی فورتنایت یک بازی ویدئویی در سبک ترکیبی تیراندازی سوم شخص ، جهت بقاء و دفاع از برج است که توسط گیرباکس سافت‌ور و در سال 2016 منتشر شده است.

در این بازی به بازیکنان آزادی کامل برای ایجاد دنیاها و میدان‌ های نبرد ، شبیه به بازی Minecraft ( ماینکرافت ) داده می‌شود.

همه شخصیت های لگویی ، براساس سری مجموعه های بازی فورتنایت ، طراحی شده اند.

( Lego

لگو ونوم

( Lego Venom )

ونوم عمدتاً سیاه رنگ است. روی سر او چهره ای با چشمان سفید ، ناهموار و درشت و لبخندی بزرگ پر از لثه های صورتی و دندان های نیش دار است. نیم تنه او همانند نسخه سیاه رنگ مرد عنکبوتی است و با ماهیچه ها و نماد عنکبوتی بزرگ چاپ شده است.

لگو دنیای ژوراسیک

( Lego Jurassic World )

سری لگو ژوراسیک ، براساس انیمشن ها و بازیهای ویدیویی با همین عنوان ، طراحی شده اند.

عموما در این مجموعه از لگوها ، مینی فیگورها ، اشیاء و مکانهای مربوط به ماقبل تاریخ ، مخصوصا دوران زندگی دایناسورها ، مورد توجه قرارگرفته است.

در این سری از لگوها ، ترکیبی از زندگی امروزی در کنار موجودات ماقبل تاریخ ، دنیای تخیلی و هیجان انگیز جدیدی را به تصویر میکشند.

از طرفی از جنبه آموزشی در مورد انواع موجودات ماقبل تاریخی ، شناخت دایناسورها ، در این سری از لگوها ، مینی فیگور و لگو های سایز بزرگ از انواع دایناسور ها ،  مورد توجه می باشد.

لگو جنگ ستارگان

( Lego Star Wars )

براساس یک بازی ویدئویی با مضمون لگو در سبک اکشن - ماجراجویی است .

مشخصات ظاهری و فنی تمامی شخصیت های لگویی ، برگرفته از مجموعه های ویدیویی مختلف جنگ ستارگان ، از قبیل : بازی ویدئویی ( The Video Game ) ، حماسه اسکای‌واکر ( The Skywalker Saga ) ، نیرو بیدار می شود ( The Force Awakens ) ، سه گانه اصلی ( The Original Trilogy ) ، طراحی شده اند.

لگو نینجاگو

( Lego Ninjago )

این سری از لگوها پس توقف تولید لگوهای نینجا ، در سال 2011 براساس همان لگوهای نینجا ، طراحی شده است .

موضوع و مشخصات شخصیت های نینجاگو بر اساس داستانی دقیق تر و در یک دنیای فانتزی ، ساخته شده که برخی از ویژگیهای سری نینجا را نیز پوشش داده است.

سری لگوهای نینجاگو شامل گروه شش نفره از نینجاهای نوجوان متمرکز است که توسط نینجا سبز افسانه ای، لوید گارمادون، رهبری می شوند. شخصیت های اصلی نینجا در داستانی با عنوان "Elemental Masters" تعریف شده اند.