افزایش رتبه سایت با خدمات سئو و خرید بک لینک




در این مقاله به معرفی سایت urlv.ir به عنوان یکی از سایت های تازه تاسیس در زمینه افزایش رتبه سایت از طریق خدمات سئو و خرید بک لینک و تولید محتوا می پردازیم :


در طراحی سایت urlv.ir با تکیه بر بهترین شیوه ها و اصول سئو برای بهینه سایزی سایت در موتور های جستجو نظیر گوگل ، جهت افزایش رتبه سایت استفاده شده است.


هدف این سایت ، رشد سریع انواع سایت های اینترنتی از قبیل سایت های فروشگاهی ، سایت های شرکتی ، وبلاگ ها و سایت های خبری و اطلاع رسانی و بانک مقالات می باشد.


در این سایت ، سعی می شود ، به مرور زمان طبقه بندی موضوعی محتوای سایت ، افزایش یابد تا در زمان کم بتوان ، کلمات کلیدی بسیاری را در حوزه های مختلف به خود اختصاص دهد . 


این سایت با جمع آوری اطلاعات و مطالب آموزنده در قالب موضوعات کلیدی مختلف ، سعی در ارایه مطالب آموزنده و کاربردی دارد تا بتواند هر چه بیشتر ، سهم بالایی از ترافیک موتور جستجوی گوگل را به خود اختصاص دهد.


قطعا در این سایت از محتوای سایر سایت ها بصورت ویرایش شده استفاده خواهد شد و همچنین قصد دارد ، به ازای هر موضوع طبقه بندی شده ، بهترین سایت ها را  در هر حوزه به کاربران خود معرفی نماید.



افزایش رتبه سایت

هدف اصلی از راه  اندازی سایت urlv.ir ، معرفی سایت های مهم و پر محتوا است. قطعا با قرار گرفتن لیست این سایت ها در داخل سایت urlv.ir ، ترافیک ورودی این سایت ها ، افزایش بیشتری خواهد داشت.


استفاده از کلمات کلیدی متنوع و پر کاربرد در سایت urlv.ir ، در رشد و افزایش رتبه سایت ها معرفی شده در این سایت ، کمک خواهد نمود.


چراکه مهمترین روش برای کسب درامد و دریافت بازخورد هر سایتی ، افزایش ترافیک ورودی سایت بود و در نهایت باعث افزایش رتبه سایت ها خواهد شد.



افزایش بازدید سایت

همانطور که در بالا ذکر شد ، افزایش میزان ورودی سایت یا افزایش بازدید سایت ، در گرو تصاحب کلمات کلیدی مهم در هر حوزه فعالیت سایت ها می باشد. لذا urlv.ir ، سعی می کند از کلمه کلیدی های متعددی در سایت خود استفاده نماید تا در آینده نچندان دور بتواند ، باعث افزایش بازدید سایت خود و سایر سایت های همکار خود باشد. پس هدف نهایی سایت urlv.ir ، افزایش بازدید سایت های همکار خود خواهد بود.

لازم به توضیح است که برخی از سایت ها بدنبال خرید افزایش بازدید سایت هستند ، این در حالی است که سایت urlv.ir این نوع خدمات را با کمترین هزینه در زمان کمک ، برای سایت های همکاری خود ، انجام خواهد داد.



بک لینک

باید بدانیم که بک  لینک ها ، یکی از مهترین راه های افزایش ورودی سایت ها یا افزاش بازدید سایت ها ، می باشند. هرچه یک سایت ، دارای بک لینک قوی ، پرقدرت و پر ترافیک  باشد ، باعث افزایش نرخ بازدید از سایت خواهند شد. لذا افزایش بک لینک ها در هر سایت بطور مستمر باید انجام شود. همچنین بک لینک ها به عنوان بخشی از سئو در قالب لینک سازی خارجی ، نقش مهمی در افزایش اعتبار سایت ها دارند.


انواع بک لینک

بک لینک ها به دو دسته کلی بک لینک ایرانی یا داخلی  و بک لینک خارجی یا بین المللی تقسیم می شوند.


هر کدام از این دو نوع از بک لینک ها ، کارایی خاص خود را دارند. بک لینک های خارجی ، معمولا باعث رشد سریعتر اعتبار دامنه سایت یا اعتبار صفحات سایت از جمله صفحه اصلی سایت می شوند.

همچنین بک لینک های داخلی قوی نیز باعث رشد سریع ترافیک سایت یا افزایش بازدید از سایت خواهند شد.


لذا در تهیه یا خرید بک لینک ، میزان بودجه صاحب سایت ، نقش مهمی را ایفا می کند. البته در سایت های جدید و نوپا ، بهتر است از بک لینک های رایگان داخلی یا خارجی استفاده شود. به مرور زمان وقتی محتوای سایت به حد قابل قبولی رسید ، آنوقت زمان خرید بک لینک های داخلی و خارجی خواهد رسید.


در جمع بندی نهایی در مورد بک لینک ها ، میتوان گفت ، که تهیه یا خرید بک لینک ، امری ضروری بوده و برای رشد سایت یا افزایش بازدید سایت ، کافی نیست. برای افزایش اعتبار سایت و افزایش رشد بازدید سایت ، تولید محتوا ی مفید ، کاربردی و کاربر پسند ، در اولویت اصلی کار هر صاحب سایتی باید باشد.



تولید محتوا

همانطور که در بخش جمع بندی بالا ، ذکر شد ، تولید محتوا ، نقش بسیار مهمی در افزایش اعتبار سایت ایفا می نماید. هر سایتی براساس رسالت و نوع خدمات خود ، می بایست ، بصورت مستمر اقدام به تولید محتوا ی مفید و کاربر پسند ، نماید. حجم و میزان محتوای تولید شده می بایست به اندازه ای باشد ، که در داخل محتوا ی تولید شده ، به تعداد مورد نیاز ، از کلمات کلیدی مد نظر سایت ، در آن استفاده کافی شده باشد.


نکته مهم در تولید محتوا ، کیفیت محتوای تولید شده برای هر صفحه از سایت ، میباشد.


توصیه شده است که در تهیه محتوا برای سایت ، از محتوای تکرای دیگر سایت ها ، استفاده نشود چراکه ، موتور های جستجو ، امتیاز مناسبی برای محتوای کپی شده ، قایل نیستند و چه بسا ، امتیاز منفی نیز برای استفاده کردن از محتوای تکرای و کپی برداری شده ، قایل می شوند.


لذا کیفیت تولید محتوا ، از پارمترهای مهم در افزایش اعتبار سایت می باشد. توصیه می شود در ابتدای رشد سایت ، از مشاوران و نویسندگان متخصص در هر حوزه برای تولید محتوا ی سایت ، استفاده شود.



خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا  یا سفارش تولید محتوا ، یکی از کسب و کارهای پر رونق در حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد . سایت های مختلفی خدمات تولید محتوا ارایه می دهند ، ولی بهتر است در انتخاب مجری تولید محتوا ، دقت لازم صورت گیرد. چراکه ممکن است محتوای تولید شده ، کیفیت لازم برای افزایش بازید سایت را نداشته باشد و یا کلمات کلیدی مد نظر کارفرما به صورت مناسب و موثر در آن محتوای تولید شده ، گنجانده نشده باشد.


جمع بندی در مورد تولید محتوا : بهتر است کارفرمای متقاضی سفارش خرید تولید محتوا ، از مجری یا نویسنده محتوا ، تا در درج کلمات کلیدی موثر و لینک سازی داخلی محتوا نهایت دقت را بنماید.



لینک سازی سایت

 یکی از روش های افزایش قدرت سایت و افزایش بازدید از سایت ، استفاده موثر از تکنیک لینک سازی سایت است. کیفیت ساخت لینک های داخل سایت ، جزء مهمترین پارمتر های افزایش اعتبار سایت است. لینک های سایت به دو نوع کلی تقسیم بنده می شوند.



انواع لینک های سایت

 لینک سازی سایت ها به دو دسته لینک داخلی و لینک خارجی ، تقسیم می شوند.


منظور از لینک داخلی ، همان لینک صفحات داخل سایت است که در سایر صفحات دیگر سایت به تعداد لازم ، قرار می گیرند تا کاربر را به بخش های مختلف و مرتبط موضوع سایت ، ارجاع دهند. با استفاده از تکنیک لینک سازی داخلی ، شما قادر خواهید بود ، قدرت و اعتبار صفحات یا لینک داخلی خاصی از سایت خود را ، تقویت نمایید. همچنین قرار گیری لینک صفحات کلیدی و پر مخاطب سایت ، بهتر است در ابتدا در صفحه اصلی یا صفحه اول سایت ، حتما قرار بگیرد تا به مرور قدرت لازم را بدست بیاورد.


همچنین در بحث بک لینک نیز ، باید به این نکته توجه داشت که بک لینک هایی که در داخل صفحات با اعتبار بالا قرار داشته باشند ، باعث افزایش ترافیک و افزایش بازدید از سایت می شوند و به طبع آن باعث افزایش اعتبار سایت یا دامنه شما خواهد شد.


منظور از لینک خارجی ، همان بک لینک ها هستند. وقتی لینک سایت یا صفحه ای از سایت شما در سایت دیگری قرار بگیرد به آن لینک ، لینک خارجی گفته می شود. هدف اصلی تولید لینک های خارجی ، استفاده از اعتبار سایت های دیگر برای سایت شما می باشد. 


قرار گیری لینک خارجی شما در سایت های دیگر ، باعث کسب محبوبیت و تاییدیه از آن سایت برای سایت خود می باشید.


از نظر موتورهای جستجو  نظیر گوگل و سایت های رتبه سنجی دامنه ها ، وجود لینک خارجی ، نقش زیادی در اعطای امتیاز به سایت شما خواهد داشت.


البته پارمترهای دیگری نیز در لینک سازی خارجی می بایست مورد توجه قرار گیرد. یکی از آنها ، مرتبط بودن موضوع قعالیت سایت شما با سایتهایی که قصد قدرت گرفتن از آنها را دارید. توصیه شده است که در انتخاب بک لینک ها به حوزه فعالیت سایت میزبان لینک خارجی توجه شود تا کاربران هدف شما بیشتر به سایت شما ارجاع داده شوند.


لازم به توضیح است که لینک سازی خارجی به عنوان سئوی خارجی یا Off Page seo نامیده می شود. که البته سئوی خارجی علاوه برا بک لینک سازی ، برندسازی ( برندینگ ) ، فعالیت در شبکه های اجتماعی با هدف دریافت سوشال سیگنال و بازاریابی محتوایی را نیز شامل می شود.



شبکه تبلیغات اینترنتی آنلاین

تبلیغات کلیکی و تبلیغات بنری و ریپورتاژ آگهی ، از جمه مواردی است که در حوزه تبلیغات اینترنتی ، مطرح است . یقینا استفاده از خدمات تبلیغات آنلاین ، تاثیر بسرایی در رشد و افزایش بازدید از سایت ها خواهد داشت . نکته قابل تامل در  بحث تبلیغات سایت ، نوع تبلیغات ، جایگاه تبلیغات و زمان مناسب برای تبلیغات ( زمان تبلیغات سایت ) است.


توصیه شده است که سایت ها ، زمانی به دنبال تبلیغات گسترده بروند که از حجم قابل توجهی از محتوای باکیفیت برخورداند. البته وضعیت سرور سایت یا هاست سایت نیز در بحث تبلیغات ، بسیار مهم است .


چرا که تبلیغات موثر باعث افزایش ورودی سایت خواهد شد و اگر منابع سخت افزاری سرور سایت ، توان پاسخگویی به حجم بالای بازدید های سایت را نداشته باشد ، ضمن به هدر رفتن هزینه تبلیغات ، تبعات بسیار بدی ار نظر کاهش اعتبار سایت ، بهمراه خواهد داشت.



جمع بندی پایانی مقاله

از اینکه مطالب گردآوری شده در مورد انواع خدمات سئو و نقش مهم آن در افزایش بازدید سایت در این مقاله را مطالعه نمودید ، بسیار متشکریم .



سایت urlv.ir بطور ویژه در شهر های زیر خدمات سئو برای انواع سایت ها را ارایه نماید :


تهران - کرج - قزوین - شیراز -رشت - آبادان - آستارا - آستانه اشرفیه - صومعه سرا - فیروزکوه - قائم شهر - کاشان - کلاچای - کلاردشت - کوچصفهان - کیش - میانه - اردبیل - ارومیه - اصفهان - لاهیجان - انزلی - ورامین - دماوند - اندیشه - بابل - یزد - تبریز - بندرعباس - بندرگناوه - بوشهر - همدان - اهواز - پل دختر - تفرش - تنکابن - جهرم - رامسر - چابکسر - مشهد - چالوس - هشتپر - خلخال - خمام - دزفول - رباط کریم - رضوانشهر - رودسر - رودهن - رودبار - رفسنجان - سبزوار - سرپل ذهاب - سمنان - سنندج - شاهین دشت - شاهرود - هشتگرد



سایت urlv.ir آمادگی دارد ، مشاوره تخصصی لازم در زمینه رشد و افزایش اعتبار سایت شما را در کمترین زمان ممکن ، ارایه نماید.




 

نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی گیل تویز