• اسباب بازی آموزشی موزیکال پیانو بچه گانه طرح گاو کد 1

    اگر به دنبال خرید اسباب بازی آموزشی پیانو بچه گانه طرح گاو ، ارزان قیمت برای هدیه دادن هستید ، این اسباب بازی پیان بچه گانه را به شما توصیه می نماییم.

    بزودی موجود می شوداسباب بازی آموزشی پیانو بچه گانه طرح گاو کد 1


  • کشور سازنده : ایران
  • گروه سنی : 3+
  •  سبک بازی : اسباب بازی آموزشی -  اسباب بازی موزیکال - آلات موسیقی -پیانو بچه گانه
  • بسته بندی: در بسته بندی جعبه ای
  • اقلام همراه :شامل یک عدد پیانوی بچه گانه با قابلیت پخش صدای حیوانات -صدای نوزاد -صدای نتهای 8 گانه موسیقی - رقص نور - پخش ملودی های مختلف با انتخاب هر دکمه - به ازای هر دکمه پخش چندین موزیک مختلف - قابلیت کم و زیاد کردن صدا در بسته بندی جعبه ای ، طبق تصویر

همیشه اسباب بازی های موزیکال نظیر پیانو ، جزء محبوب ترین اسباب بازی های کودکان هم دختر و هم پسر بچه ها می باشد . این پیانو اسباب بازی در ابعاد مناسب ، طرفداران بسیاری در بین کودکان دارد.


امروزه اکثر کودکان علاقه بسیار زیادی به سرگرمی های موزیکال دارند. از این رو شرکت های تولید کننده اسباب بازی در تولید اسباب بازی های موزیکال پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند. یکی از اسباب بازی های محبوب دسته موزیکال، ارگ و پیانو است. اسباب بازی معرفی شده در این بخش علاوه بر سرگرم کردن کودکان می تواند جنبه آموزشی نیز داشته باشد. بر روی این اسباب بازی دکمه های مختلفی وجود دارد که با فشردنآنها انواع صداها (صدای انواع حیوانات و همچنین صدای نوزاد) و ملودی های بسیار جالب پخش می شوند. هر یک از دکمه های این ارگ قابلیت پخش 3 نوع صدا را دارد. انواع صداها از طریق فشردن بینی گاو برای دکه ها قابل تنظیم هستند. به طور مثال با یکبار فشردن دکمه بینی گاو تمامی دکمه های روی ملودی تنظیم می شوند که با فشردن هر یک از دکمه ها، ملودی زیبایی مرتبط با تصویر همان دکمه پخش خواهد شد. همچنین همزمان با نواخته شدن ملودی ها، در قسمت دم، چشم و زبان گاو رقص نور زیبایی به وجود می آید.با خرید این اسباب بازی موزیکال شادی و نشاط قابل توجه ای را به کودکان خود هدیه داده و سرگرمی و آموزش را در کنار هم برای آنها به ارمغان آورید.


کالای مشابه

×
نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی گیل تویز