اسباب بازی کنترلی


اسباب بازی کنترلی شامل اسباب بازی های می‌شود که با یک ریموت کنترل یا کنترل از راه دور هدایت می‌شوند.

اسباب بازی که با کنترل هدایت می‌شوند باعث بالا بردن اعتماد به نفس کودکان شده و آنها را از یک پله به بزرگتر شدن نزدیکتر می‌کند.

این اسباب بازی ها بیشتر برای نوجوانان کاربرد دارد و برای کودکان کوچک ، شاید زیاد مناسب نباشند.

مانند ماشین کنترلی که کودکان کوچک توانایی کنترل آن را ندارند ولی یک نوجوان و یا کودکان بالای شش سال این توانایی را دارد تا ان را کنترل و بازی کند و خود را سرگرم کند.

اسباب بازی حرفه‌ای تری نیز هستند که برای گروه سن بالای چهارده سال می‌باشند که کوادکوپتر و یا پهباد از جمله این اسباب بازی ها است. این هلیکوپتر اسباب بازی باید با آموزش قبلی و یا تمرین زیاد بازی شود و بازی با آنها کمی سختتر از ماشین‌های کنترلی است.

کودک با توانایی هدایت این اسباب بازی را داشته باشد و بتواند کوادکوپتر را از زمین بلند کند و در هوا هدایت کند و بروی زمین به سلامتی بنشاند. این کار فقط با تمرین و کمک والدین میسر می‌باشد.

در ابتدا، این کار را در فضای باز انجام دهید تا صدمه کمتری به اسباب بازی کنترلی برسد و بعدها که حرفه‌ای تر شدید درون خانه نیز می‌توانید بازی کنید.

کوادکوپترها کنترل با باتری‌های الکترونیکی کار می‌کنند ولی مدل‌های سوختی آنها نیز وجود دارد که دارای قدرت بیشتری هستند و برد پروازی خوبی دارند.    لیست برچسب کالا ها


    مطالب این بخش ، جهت معرفی برچسب های استفاده شده در محصولات قابل عرضه بوده و مطالعه آنها ، ضروری نمی باشد.    نمایش بیشتر
    نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی گیل تویز